Pelējuma likvidēšana

Mūsu kompānija palīdzēs Jums atbrīvoties no pelējuma ātri un efektīvi! Mēs piedāvājam sēnītes iztīrīšanai no Jūsu mājas kompleksu risinājumu, kas iekļauj siltumvizierisko izmeklēšanu, sēnītes iznīcināšanu, izmantojot hlora un balinātāju nesaturošus līdzekļus, kuri ir ekoloģiski tīri un sadalās dabā, izgatavoti no dabiskām izejvielām un der izmantošanai uz jebkurām virsmām.

Līdzekļi iznīcina pelējuma sporas, kā arī novērš atkārtotu sēnes parādīšanos. Pēc nepieciešamības tiek žāvētas telpas sienas ar specializētu IK sildītāju palīdzību un atjaunota ventilācijas darbspēja.

Mēs piedāvājam nepieciešamo konsultāciju, lai novērstu atkārtotu pelējuma parādīšanos.

Smaku neitralizācija

Šis pakalpojums savā veidā ir unikāls.

Mēs iznīcināsim nepatīkamās smakas Jūsu mājā vai mašīnā molekulārā pakāpē ar specializētu dezinficēšanas līdzekļu un portatīvā miglas ģeneratora palīdzību.

Portatīvais ģenerators lieliski tiek galā kā nepatīkamo smaku parādīšanās sākuma stadijā, tā arī ar iestāvējušām smakām Jūsu mājā, piemēram:

1. Tīra un attīra gaisu.

2. Novērš nepatīkamās deguma, tabakas, dūmu, mājdzīvnieku smakas, t.sk. iestāvējušās smakas.

3. Neitralizē smakas pēc ugunsgrēka, ķīmisku līdzekļu lietošanas, remonta vai celtniecības

4. Likvidē vīrusus un baktērijas, uz priekšmetiem iedarbojas antibakteriāli.

5. Dezinficē telpu.

Dotā tehnoloģija ir absolūti nekaitīga cilvēka organismam (neizsauc kairinājumu un alerģiju).

Mājas energoaudits

Uz energonesēju sadārdzinājuma fona jautājums par ēku apkures izdevumu samazināšanu ir ļoti aktuāls. Lai uzturētu siltumu mājā, nepieciešams zināt, kur mēs to zaudējam! Uz šodienu piedāvājam efektīvāko tehnoloģisko risinājumu energoaudita jomā, izmantojot pašas modernākās mērīšanas iekārtas, kuras atļauj noteikt:

Siltumizolācijas slēptus defektus vai konstruktīvu paviršumu (logu bloku nekvalitatīva montāža, siltumizolācijas salaidņu defekti starp paneļiem, aukstuma tiltiņi);

Reālos siltuma zudumus un to salīdzinājumu ar normatīvajiem;

Apkures sistēmas sadales kļūdas, batareju piesārņošana;

Caurlaides vietas jumtā;

Cauruļu ielikšanas vai elektrisko sildītāju vietas apsildāmajās grīdās.

Kopā lietojot hermētiskuma un siltumviziera infrasarkanās fotografēšanas Testu, var panākt mājas konstrukciju gaisa caurlaidības kontroles maksimālu ticamību. Vēl vairāk, siltumvizieri ļauj grafiski dokumentēt gaisa infiltrācijas un eksfiltrācijas posmus.

Sazināties ar mums

Griezieties pie mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju; mēs atradīsim labāko risinājumu Jūsu mājai un veselībai!